Panele ścienne 3D

CO TO SĄ PANELE ŚCIENNE 3D?

Ściany to podstawowy element wyposażenia wnętrz. Razem z posadzką stanowią bazę aranżacji naszych mieszkań i domów. W zależności od stylu wnętrza, możemy zostawić ściany zupełnie gładkie, pomalowane farbą lub zdecydować się na okładzinę ścienną. Coraz częściej jednak, pojawiają się idealne, do popularnego w naszych mieszkaniach stylu nowoczesnego, panele ścienne 3D. Dekoracja tego typu, to obecnie bardzo modny trend w aranżacji, który pozwoli stworzyć nam wyjątkowy i nietuzinkowy charakter całego wnętrza.

 

WYBIERZ, ZAPROJEKTUJ I ZMIEŃ SWOJE ŚCIANY!

Dzięki zastosowanym materiałom, nie tracimy wytrzymałości i trwałości oferowanych przez materiały tradycyjne (gips, beton), natomiast zyskujemy nieporównywalnie niższy ciężar paneli, co skutkuje szybszym, sprawniejszym i czystszym montażem, bez konieczności stosowania wzmocnień ścian. Panele z naszej oferty to również możliwość indywidualnego tworzenia wzorów. Komponując motyw ścienny mamy do dyspozycji całą paletę kształtów – prostokąty, koła, trójkąty, heksagony i wiele innych. Personalizacji podlega także grubość paneli, która dodatkowo spotęguje wizualne odczucie efektu 3D.

 

 

MONTAŻ – PROSTY I PRZYJEMNY!

Gdy Twoje elementy są już pomalowane na wybrany kolor, zostaje tylko przyklejenie ich do ściany. Klej? Żaden klej! Nasze panele na powierzchni łączonej ze ścianą, posiadają specjalną taśmę. Wystarczy odkleić folię zabezpieczającą i przykleić element do ściany. Dzięki odpowiednim parametrom taśmy, nie napotkasz żadnego problemu, nawet jeśli na ścianie wystąpią delikatne nierówności.

 

 

POBIERZ WZORNIK